Betove Üyelik

Uluslararası alanda geçerliliği olan bir bahis markası olması nedeniyle adını duyurmayı başaran Betove, yeni sezonda yepyeni üyelik bonuslarıyla birlikte özellikle siteye yeni katılan kullanıcılarına kazanma şansı sunuyor. Yurt dışında da pek çok ortağı bulunan bet markasının, Curaçao Kumar ve Oyun Komisyonu tarafından denetlenmesi sonucunda bir ticari sicil kaydının olduğunu görüyoruz. Bu da JAZ oyun lisansı olarak geçiyor ve lisansın numarası da 1668 olarak belirlenmiş. Pek çok kurumsal ortak ile birlikte çalışması nedeniyle çok güçlü bir yatırım haline elen Betove üyelik kabullerinde sadece 18 yaşından büyük olma şartı arıyor. Bunun haricinde başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, birazdan söz edeceğimiz online üyelik formunu tamamlayarak siteye dahil olabiliyor ve kazanmak için hemen harekete geçebiliyorsunuz. Sistemde yer alan bütün üyelerin, bilgileri koruma altına alınıyor. Bu nedenle üyelik formunu rahat bir şekilde doldurabilirsiniz.

Betove Üyelik Formu Nedir?

Betove üyelik formu, sadece resmi site içerisinde bulunan ve sitede yer almak isteyen kişilerin bilgilerini kaydeden bir sistemdir. Bu form, ekranın sağ üst bölümünde yer alır ve tıkladığınız zaman da karşınıza çıkan bölüm içerisinde kullanıcı bilgileri, iletişim bilgileri, adres bilgileri gibi bölümler yer alır. Buraya geldiğinizde boşlukların eksiksiz bir şekilde tamamlanması ile birlikte üyelik süreci bitmiş olur. Kullanıcı adınızı belirlemeniz ve ardından şifrenizi oluşturmanız son derece önemli. Çünkü sadece burada yer alan bilgiler ile oturumlarınız yönetebiliyor ve sorunsuz bir şekilde oyunlara katılabiliyorsunuz. Öte yandan bu formu doldurmak için bir ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca başka sitelerden işlem yapmadan sadece gerekli bölümleri tamamlayarak resmi kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Betove Üyeliği Nasıl İptal Olur?

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sitenin içeriklerinden memnun kalmayabilirsiniz. Ya da kendinizi buraya aşırı bağımlı hissedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda canlı destek birimine bağlanarak üyelik iptal talebinde bulunabilirsiniz. Sizler en kısa zamanda dönüş yapılacak ve bu konu hakkında bilgi verilecektir. Üyeliklerinizi iptal edebilmek için bakiyenizde hiç paranın olmaması gerekiyor. Tamamen paranızı harcadıktan sonra hesaplarınızı iptal edebilir veya askıya alabilirsiniz.