Betove Para Yatırma ve Çekme

2016 yılında giriş yapan ve henüz 1 yıllık bir site olan Betove hizmetlerin Curacao lisansıyla güven içinde sunmaktadır. Sade tasarımıyla kolay kullanım imkanı sunan firma yatırım yöntemleri bakımından oldukça fazla seçenek sunmaktadır. 18 yaşın üzerinde olan her birey kendine hesap açarak bu yöntemlerden birini kullanabilir ve yatırımlarını belge eklemeden komisyon ücreti ödemeden hızlı şekilde yapabilirler. Hesaplarda biriken kazançların çekilmesinde de sitede yer alan birbirinden farklı çekim yöntemlerini belge eklemden kullanabilmektesiniz. Betove para yatırma ve çekme işlemleri kolaydır.

Betove’ye Nasıl Yatırım Yapılır?

Para yatırma işleminde site kullanıcılarına birbirinden farklı metotlar sunmaktadır. Bunların içinde klasik metotlar yer alırken en fazla sanal uygulamalar göze çarpmaktadır. Yatırım yapmak istediğinizde ilk olarak 18 yaşın üzerinde olmanız ve site üyelik formunu doğru bir şekilde doldurarak adınıza bir hesap açmanız gerekir. Açılan hesabınıza giriş yaparak para yatırma başlığı altında verilen yöntemlerden uygun olan biriyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Betove yatırım yöntemleri şunlardır;

  • Netelller metodu sayesinde site hesabınıza en az 10 dolar aktarım yapabilirsiniz. TL olarak ortalama 30 TL aktarabilmektesiniz.
  • Banka havalesini kullanarak hesabınıza en az 50 TL yatırabilmektesiniz. Banka olarak Garanti, Yapı kredi, İş bankası, Akbank TEB ve ING Bankalarını kullanabilirsiniz. Banka bu yöntem için komisyon istememektedir. Bankaların böyle bir talebi olabilmektedir. İşlem süresi bu yöntemle en az 5 en fazla 20 dakika sürmektedir.
  • Astropay sanal kart uygulamasını kullanmak isteyen bireyler anında hesaplarına en az 50 en fazla 1.000 TL aktarımı sorunsuz yapabilmektedir.
  • Ecopayz sanal cüzdan hesabı olanlar sitede bu yöntemi kullanarak hesaplarına en az 50 en fazla 5 bin TL yatırım yapabilirler.
  • Paysafecard ve paykasa yöntemlerini kullanarak hesabınıza en az 10 Euro aktarım yapabilmektesiniz.
  • Epaycode, cashixir ve ideal yöntemlerini kullanarak hesabınıza en az 20 en fazla 1.000 Euro yatırımı anında yapabilmektesiniz.
  • Skrill ve payocard uygulamalarını kullanarak hesabınıza en az 50 TL aktarımı sorunsuz bir şekilde anında yapabilmektesiniz.

Betove’den Nasıl Para Çekilir?

Para çekme işlemlerinde de birden fazla seçenek sunmaktadır. Bunların içinde banka havalesi metodunu bulabilirken birden fazla sanal uygulamayla da çekim talebi oluşturabilmektesiniz. Para çekme işlemine başlamak için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Burada ilgili başlığına gelerek kullanmak istediğiniz yönteme ait olan formu doldurmalısınız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu forma beyan ettiğiniz hesap bilgilerinin sadece size ait olmasıdır. Aksi bir durumda işleminiz gerçekleşmektedir.

Betove çekim yöntemleri arasında banka havalesi dışında netelller, ecopayz, skrill ve astropay gelmektedir. Bu yöntemleri kullanarak hesabınızdan en az 100 TL en fazla ise 7500 TL çekim yapabilmektesiniz. Çekim işleminiz ise 5 ila 30 dakika içinde gerçekleşmektedir. Firma sorun yaşayan müşterilerine 7/24 müşteri hizmetlerinden yardımcı olmaktadır.